Na terenie leśniczówki leśnictwa Chwalim, u członka naszego koła kol. Jacka Kaiser, koledzy i koleżanki oraz sympatycy naszego koła i łowiectwa mają możliwość budowy nowych urządzeń łowieckich, którymi będziemy zastępować te już istniejące, a nie nadające się z wielu powodów do dalszego użytku. W przypadku budowy większej ilości ambon planowane jest ich ustawianie w nowych miejscach, gdzie będą równie przydatne do jeszcze sprawniejszego realizowania planu łowieckiego na ten i kolejne sezony. Zachęcamy wszystkich do ich budowy jeszcze w okresie jesiennym, by zanim opadną pierwsze śniegi móc cieszyć się z ich użytkowania.

        Budowa ambon odbywa się na terenie dzierżawionego przez nas obwodu 130, u leśniczego i to do niego należy się kierować w celu umówienia się na konkretny dzień w celu budowy nowych ambon. Kol. Jacek ma gotowy projekt, który pozwala na jak najbardziej efektywne wykorzystanie materiałów koła i zbudowania na tej podstawie jak największej ilości, a które będą nam służyły przez lata i cieszyły swoją funkcjonalnością.

           Budowę ambon i wszelkie prace z tym związane zalicza się na poczet godzin koniecznych do odpracowania w obecnym sezonie łowieckim. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do budowy ambon, bo im więcej ambon, tym większa radość i częstotliwość ich odbywania!                                                                                                                             Tekst i zdjęcia - Bartosz Skibiński

WKŁ Diana Sulechów, adres e-mail Koła: dianasulechow@gmail.com

  • google-plus-square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now