BUDOWA WYSIADEK

      13 czerwca członkowie Koła zebrali się w celu budowy wysiadek, Urządzeń bardzo potrzebnych przy pilnowaniu kukurydzy, ziemniaków i nie tylko. Budowa wysiadek mogliśmy realizować przy przychylności kolegi Skarbnika, który umożliwił realizację tego przedsięwzięcia na terenie swojej posesji.

     Oczywiście, zbiórka rozpoczęła się od ciepłej kawy i omówienia spraw bierzących Koła, następnie Łowczy podzielił pracę i tak rozpoczęła się przeprawa przez budowę wysiadek. Przeprawa dlatego, że po pierwsze słońce nie pozwalało na pracę, po drugie koncepcje wysiadek były różne jak grupy które je robiły.

       Jak widać na poniższych zdjęciach, grupa pod kierownictwem kol. Bartosza zbudowała, acz kolwiek nie bez problemów, typową wysiadkę, grupa druga pod kierownictwiem kol. Włoczkowskiego wybudowała wysiadkę typu "szwedzkiego", nie mniej potrzebną w pilnowaniu pól jak pierwsza wysiadka.

        Podsumowując, czyn ten przyniósł wiele dobrego, wybudowano kolejne urządzenia łowieckie dla Koła ale i pozwolił na integrację członków. Należy mieć nadzieję, że kolejne takie przedsięwzięcia zbiorą większą rzeszę sympatyków a wykonane prace skutkują w budowie kolejnych urządzeń łowieckich. 

 

Tekst - Robert Majdecki, Zdjęcia - Bogdan Wilczyński

WKŁ Diana Sulechów, adres e-mail Koła: dianasulechow@gmail.com

  • google-plus-square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now