W sobotę, 26 września 2015 r. w Starym Jaromierzu miała miejsce uroczystość nadania sztandaru sąsiadującego z nami koła łowieckiego "Dzik" Zielona Góra, na którą zaproszone zostało nasze koło. Na uroczystości reprezentowali nas Prezes Koła kol. Robert Majdecki oraz poczet sztandarowy wraz z sztandarem koła, który tworzyli: kol. Bardziński, kol. Knopp oraz kol. Matuszewski.

       Podczas uroczystości głos zabrał Prezes kol. R. Majdecki, który pogratulował członkom koła "Dzik" Zielona Góra zorganizowania samej uroczystości, która przebiegła bardzo sprawnie i jak na takie wydarzenie bardzo okazale, jak i pogratulował samego nadania sztandaru koła, który był powodem dla którego sama uroczystość została przeprowadzona.

      Na uroczystość zaproszony został także członek naszego koła kol. Andrzej Skibiński, który jednak mimo przynależności do naszego koła pojawił się tam nie jako członek zarządu koła, a jako Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej okręgu zielonogórskiego wraz z Sekretarzem Okręgowej Rady Łowieckiej, Łowczym koła łowieckiego "Sokół" Babimost kol. Andrzejem Skibą, którzy również zabrali głos i pogratulowali kołu "Dzik" Zielona Góra, jako kolejnemu kołu, które dołączyło do grona kół posiadających swój własny sztandar.

       

Kołu "Dzik" Zielona Góra dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzymy dalszych sukcesów.

 

Tekst i zdjęcia - Bartosz Skibiński

 

WKŁ Diana Sulechów, adres e-mail Koła: dianasulechow@gmail.com

  • google-plus-square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now